Створені для сім’ї

Ірина та Олександр Бандура, успішні підприємці, – чудова сім’я. До шлюбу та сім’ї вони підходять дуже відповідально і з величезним бажанням, люблять дітей і мріють мати їх як можна більше. Ще у 2014 році вони звернулись до служби у справах дітей колишньої Ананьївської районної державної адміністрації з питанням, щодо  створення прийомної сім’ї. Тоді в їх родині з’явилися сестрички Каміла та Діана, – нині вже справжні красуні, а  навесні цього року їх сім’ю поповнено ще трьома дітками, рідними між собою.

Кожна дитина – справжня перлина в їх родині. Батьки-вихователі створили умови щодо виховання, утримання дітей,  роблять усе можливе для їх фізичного та духовного розвитку.

Каміла та Діана володіють чудовими голосами, майстерно грають на фортепіано, гітарі. Твори живопису найстаршої Каміли прикрашають стіни їх затишного будинку.

Наталя від природи має легку, веселу вдачу, дуже гарно співає.

Ілля та Іван – дуже кмітливі хлопчики, теж чудово співають.

Батьки проводять вільний час разом з дітьми. Щотижня знаходять час для прогулянок разом: у парк, кафе, на пікнік, або просто по вулицях рідного міста.

Цього літа родина відпочивала у таборі в Карпатах, діти отримали чудові враження, зарядилися позитивними емоціями, віднайшли нових друзів.

Звичайно, увага й повага до сім’ї, роду не приходять самі собою, її треба виховувати. Це і є той природний, надійний шлях до родини, до роду, а через них – до рідного народу, української нації. Тож особлива виховна місія батьків культивується такими повчальними словами педагогічної мудрості нашого народу: «Батько не той, що породив, а той, що спорядив», «Не та мати, що породила, а та, що виховала».