8 березня 2023 року начальник Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО провів робочу зустріч з керівником 3 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС України полковником ЯРОВИМ ОЛЕКСАНДРОМ.
Очільник району обговорив з керівником Центру рівень укомплектованості підрозділів фахівцями та спеціальною технікою, налагодження співробітництва та партнерства із закордонними колегами.
Олександр Володимирович доповів про отримання пожежних автомобілів в якості гуманітарної допомоги з Польщі, та два легкових автомобілі було отримано в якості гуманітарної допомоги від колег з пожежного управління Франкфурт-на-Майні, Федеративної Республіки Німеччини. Також європейські благодійники передали рятівникам центру пожежно-рятувальне спорядження.
Оновлення матеріально-технічної бази неабияк посилює боєздатність підрозділу, та мотивує удосконалювати свою професійну майстерність.
Також йшлося про співпрацю з територіальними громадами, формування комунальних підприємств, оснащення їх технікою, грейдерування доріг тощо.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/330218067_3041333659505514_7737877796759415393_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p480x480&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=LbKgIdsO_GEAX_5o8SQ&_nc_oc=AQmhNnD9_r4Vzy41nuNmDLFsZDe9cmuvqwjLw6o1oZJDwcPgK3g_K5wVFi7wyi1V0mo&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBk3rp2AKUY6LrFIDIKSfnUs5hpxpN1ZAuO5T-piRMESQ&oe=640D0D9D)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/334561403_882507666388788_4348193969820156013_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=koM9PEbmi0YAX9RNOq6&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBWpzJTj6ievQSvf4ubzU9o963U6yBvw2pZDRAxEWCEUA&oe=640C7022)