04.12.2023 року начальник Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РВА
Колектив адміністрації, на виконання Указу Президента України Nº 143 від 16 березня 2022 року, о 09:00 долучилися до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України. Всі присутні заспівали Державний Гімн України.
Михайло Лазаренко довів обстановку, яка склалась в Україні, області та районі.
Участь у нараді взяв голова Подільської військової ради Микола Соколов, який довів пріоритетні напрямки роботи райради.
Начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації – МАРТИНЮК ЄВГЕНІЙ доповів щодо оперативної інформації про хід бойових дій на території України, втрати окупантів та стан справ у Подільському гарнізоні.
Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту районної державної адміністрації – ДОБРЯНСЬКА НАТАЛІЯ доповіла про проведення в Подільському районі Дня Гідності та Свободи і 10-ї річниці Революції Гідності. Також про заходи з відзначення 105-ти річчя Білинського ліцею Балтської міської ради.
Завідувач сектору інфраструктури, житлово–комунального господарства та екології районної державної адміністрації – КУЛІЧЕНКО ІГОР доповів про готовність аварійно-рятувальних та комунальних служб району до ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та аварій на автодорогах, об’єктах електро-, тепло-, газо-, водопостачання та водовідведення в осінньо-зимовий період 2023/2024 року.
Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації – ДОЛГА ЛАРИСА доповіла про оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги і підтримки у 2023 році.
Начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації – БОЧАРОВА ІРИНА доповіла про активізацію діяльності служб у справах дітей територіальних громад району, щодо запобігання негативним явищам у дитячому середовищі.
Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації – ШМІДТ ПЕТРО доповів про стан бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування на території Подільського району.
За підсумками розгляду питань посадовим особам надані додаткові доручення.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/407114076_373343978400672_4920073320839205503_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=XVmyR-lcrcwAX9dodPu&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfASppu0HNwHpyOJ3fAktWUlmdnmN3-iV0FlISUHcxRerg&oe=6572C74A)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/406611880_373344208400649_5553096369241498035_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=Byv3AP_KRpkAX_4DODJ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCxa_HVm5ymMZpLaoVUTXyQIv8P--7QSDQSJTZKnmej_w&oe=6571C180)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/407936372_373344145067322_4456280350373747337_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=lxoTD1RPRDoAX8hzjHU&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDWKAOAg4PVvNZg-2ogaPXvfexIpD13HYq1kzm2ANcSDg&oe=65737B05)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/407011941_373344168400653_963607003594642295_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=kgq3w4YNMhQAX8tcEZZ&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBjRUmmXrBZ83Hu-foceO5XvooBSt87kwPGnCttIKjE9g&oe=6571D2DF)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/408038172_373344275067309_4376196519857047916_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=GmhQXOIpPCQAX_Od6uc&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBxjHj7pEBG6rbvJzBQfh1WylR1IwMzxkHuNNdRwEJTeA&oe=6571D7E6)