![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/prozorist-800x445.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/prozorist-800x445.jpg)
За результатами моніторингу до територіальних громад направлено відповідні листи щодо отримання роз’яснень про доцільність кожної закупівлі. Територіальними громадами опрацьовано надані переліки та надано відповідні пояснення.
- 12 липня 2024 року відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Подільській районній військовій адміністрації
- 12.07.2024 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко взяв участь в роботі чергової ХХХІІ сесії Любашівської селищної ради