Сьогодні у міському будинку культури відбулося відкриття багатожанрового фестивалю- конкурс для людей з обмеженими можливостями «Джерело надії-2025».
Захід проводиться за підтримки Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської ОДА, Подільської районної військової адміністрації та управління культури і туризму Подільської міської ради.
Перед початком заходу всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв та виконали Державний Гімн України.
Щоб підтримати конкурсантів на творчий захід за дорученням начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка завітав його заступник Вадим Мегіс.
«Від імені Подільської районної державної(військової) адміністрації щиро вітаю вас з відкриттям обласного відкритого багатожанрового фестивалю-конкурсу «Джерело надії – 2025».
«Цей захід має надзвичайно важливе соціальне та культурне значення, адже покликаний сприяти розкриттю творчого потенціалу дітей, молоді та дорослих з інвалідністю, створюючи умови для їх самореалізації, соціалізації та всебічного розвитку.
«Джерело надії» — це не просто майданчик для демонстрації талантів. Це — приклад єднання, взаємопідтримки та глибокої поваги до кожної особистості. Тут зібралися люди, для яких мистецтво — це мова серця, спосіб висловити себе та донести до суспільства щось важливе.
Бажаю всім учасникам фестивалю яскравих виступів, нових звершень і натхнення. Нехай участь у цьому святі мистецтва стане для кожного джерелом нових можливостей, віри у власні сили та підтримки з боку суспільства.
Всім присутнім — приємних вражень, гарного настрою та світлих емоцій».
Цей унікальний захід – це не просто конкурс талантів, а справжнє свято натхнення, мужності та творчості! Тут кожен учасник має можливість продемонструвати свої здібності, отримати визнання та підтримку.
Зі сцени лунали ліричні українські пісні, веселі та жартівливі гуморески й патріотичні вірші.
Українська народна пісня, танець та дивовижні рукотворні вироби полонили серця глядачів.
Пісні, поезія є безсмертними скарбами народної культури. Вони живуть, примножуються, квітнуть, передаються з покоління в покоління, в них історія нашого народу, його душа, характер, вдача. Приємно, що такого роду захід дозволяє поринути у своєрідний дух української культури, зберігає українську автентичність серед багатьох народів.