Сьогодні у Подільській міській лікарні відбулася чергова донорська акція зі здачі крові. До благородної справи долучилися виконуючий обов’язки начальника Подільської районної військової адміністрації Руслан Пітак та голова Подільської районної ради Микола Соколов

Сьогодні у Подільській міській лікарні відбулася чергова донорська акція зі здачі крові. До благородної справи долучилися виконуючий обов’язки начальника Подільської районної військової адміністрації Руслан Пітак та голова Подільської районної ради Микола Соколов.

Своїм прикладом вони продемонстрували важливість донорства, особливо в умовах воєнного часу, коли потреба в донорській крові залишається надзвичайно високою. Участь керівників району в акції стала свідченням громадянської відповідальності та підтримки тих, хто потребує невідкладної медичної допомоги.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до донорського руху та подарувати шанс на життя тим, хто цього потребує.

Наступні дати проведення донорських акцій:

• 25 серпня 2026 року

• 27 жовтня 2026 року

• 22 грудня 2026 року

Кожна донація крові може врятувати до трьох життів. Чекаємо на всіх охочих стати донорами та зробити добру справу!