23 червня 2026 року виконуючий обов’язків начальника Подільської районної військової адміністрації Руслан Пітак провів робочу зустріч із представниками угруповання військ (сил) «Південь»

23 червня 2026 року виконуючий обов’язків начальника Подільської районної військової адміністрації Руслан Пітак провів робочу зустріч із представниками угруповання військ (сил) «Південь».

Під час зустрічі сторони обговорили питання безпеки, взаємодії органів державної влади з військовими підрозділами та подальшу підтримку захисників, які виконують бойові завдання із захисту територіальної цілісності та суверенітету України.

Представники угруповання військ (сил) «Південь» висловили щиру подяку Руслану Пітаку за конструктивну співпрацю, постійну підтримку військових формувань, оперативне реагування на нагальні потреби підрозділів та вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності регіону.

У свою чергу Руслан Іванович наголосив, що підтримка українських військовослужбовців залишається одним із пріоритетних напрямків роботи районної військової адміністрації, та запевнив у подальшому сприянні у вирішенні питань, необхідних для ефективного виконання бойових завдань.

За результатами зустрічі було підтверджено готовність до подальшої тісної взаємодії та реалізації спільних ініціатив, спрямованих на посилення обороноздатності держави та підтримку українських захисників.