“Єдиний урок з безпеки” для учнів Подільського району
Подільські рятувальники чи не щодня проводять цікаві заняття в навчальних закладах Поділького району.
Сьогодні “Єдиний урок з безпеки” був проведений для школярів Окнянської громади. Співробітники Служби Порятунку розповіли про правила безпеки в побуті та про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами, продемонстрували мультфільми на дані теми. Далі діти пограли в цікаві ігри та підготували малюнки на пожежну тематику.
На останок, всі охочі мали змогу приміряти бойовий одяг та посидіти в кабіні пожежного автомобіля, відчувши себе справжнім рятувальником. Назгадку всі дітлахи отримали повітряні кульки від співробітників Служби Порятунку.
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/img-20230201-wa0020.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/img-20230201-wa0026.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/img-20230201-wa0033.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/img-20230201-wa0027.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/img-20230201-wa0040.jpg)