15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. З цієї нагоди біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам (Афгану) відбувся мітинг-реквієм. За дорученням начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла ЛАЗАРЕНКА участь у заході взяла його заступниця Оксана ЛОБОДА. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до[…Читати далі…]
Читати далі