Допомога військовим
Пiдтримуючи iнiцiативу начальника Подiльської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка, волонтери Савранщини – Евген Насиленко, Вiталiй Чебанюк, Микола Яровий вiдправляють чергову партiю гуманiтарної допомоги, яку надали сiльгоспвиробники, пiдприємцi та небайдужi жителi Савранської, Пiщанської громад, а також голова Савранської селищної ради Сергій Дужiй.
Вантаж відпрявлять нашим бiйцям, які боронять нашу державу на Донеччинi.
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/327144748_863843924867558_1131257978274577110_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=ijyRdThiHL8AX-EX1xn&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfA3XGQzf0q4jM475KL8QCLmby612El3OwJfJjQ9_m8NBA&oe=63D46271)
![](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/327164436_713443427144238_7771000612594531385_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=P16ST6X6hacAX9Vgi9N&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAiTN6hiDXiHlKTu9P_F2tXsD42M0JC3Df_wAqajf6jwQ&oe=63D4017C)