МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО в конференц-залі бази відпочинку «Садиба на Кодимі», що розташована у селі Арчепитівка Любашівської селищної ради Подільського району, взяв участь у науково-практичній конференції «ДЕНЬ ПОЛЯ – 2023»
09.06.2023 року начальник Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО в конференц-залі бази відпочинку «Садиба на Кодимі», що розташована у селі Арчепитівка Любашівської селищної ради Подільського району, взяв участь у науково-практичній конференції «ДЕНЬ ПОЛЯ – 2023».
Організатором заходу, за сприяння та підтримки очільника району, виступив Інститут фізіології рослин і генетики НАН України, який є флагманом Національної академії наук України із наукових розробок для вирішення проблем аграрного сектору стосовно біотехнології, генетики, селекції і насінництва, мінерального живлення рослин, бактеріальних добрив, стимуляторів росту, захисту посівів від бур’янів, хвороб і шкідників.
Михайло Лазаренко завжди активно та ефективно сприяє розвитку аграрної галузі Подільщини, тому конференції з представниками бізнесу, сільськогосподарських підприємств на теренах нашого району проводяться вже не вперше.
Отже сьогодні, до Півночі Одещини завітали дуже поважні гості – керівники і фахівці аграрного сектору України, провідних сільськогосподарських підприємств, науковці, іноземні гості.
Програма конференції видалась дуже насиченою, включала в себе пленарну частину і практичну, під час якої учасники заходу мали чудову нагоду ознайомитись з новітніми сортами рослин та сучасними технологіями в рослинництві.
З вступним словом та привітанням до гостей звернулись:
– перший заступник директора Інституту фізіології рослин і генетики НАН України, доктор наук ОРЕХІВСЬКИЙ В.Д.
– голова Подільської районної державної адміністрації ЛАЗАРЕНКО М.Д.
– начальник Одеської обласної філії «Державного центру сертифікації і експертизи с/г продукції» КАЦІМОН С.В.
– директор ФГ «Гранат» АРТЕМЕНКО А.І.
– ректор ОДАУ БРОШКОВ М.М.
Завдяки відмінній організації конференції, учасники обговорили дуже важливі питання підтримання та розвитку аграрної галузі України в умовах воєнного стану, визначились із подальшими кроками стосовно допомоги Збройним Силам України, що звільняють Батьківшину від ворога-загарбника.
Мали місце відкриті та жваві дискусії, обмін передовим досвідом сільгосптоваровиробників й науковців, плідні практичні демонстрації інформаційних матеріалів.
На території базового господарства Інституту фізіології рослин і генетики НАН України – ФГ «Гранат» (Директор – АРТЕМЕНКО АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ) запрошені мали можливість ознайомитися з результатами селекції та насінництва нових сортів пшениці озимої.
Всі учасники заходу отримали від науково-практичної конференції гарні враження, необхідні знання про новітні технології, що допоможуть підняти економіку України після нашої Перемоги, зробити її міцною, ефективною, європейського рівня…
ТРИМАЄМО АГРАРНИЙ ФРОНТ !
ДОПОМАГАЄМО ГЕРОЯМ НА ПЕРЕДОВІЙ !
СЛАВА УКРАЇНІ !