Подільські рятувальники провели профілактичні бесіди з мешканцями Подільського району
У зв’язку із спекотною погодою, кількість пожеж в екосистемах збільшується. Тому Подільські рятувальники провели профілактичні бесіди з населенням на території Любашівської та Куяльницької громад.
Надзвичайники розповідали мешканцям громад як діяти під час пожежонебезпечного періоду аби не наражати себе та оточуючих на небезпеку та не провокувати пожежі в екосистемах.
Співробітники Служби Порятунку роздали інформаційні листівки.
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_20220708_122053_527.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_20220708_122103_269.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img-20220629-wa0070-1.jpg)