Подільські рятувальники щодня проводять цікаві заняття з безпеки в навчальних закладах Подільського району
“Єдиний урок з безпеки” проведений для школярів Балтської, Ананьївської та Слобідської громад.
Під час заходів учням рятувальники розповіли, як правильно себе поводити при виникненні надзвичайних ситуацій, порядок евакуації з приміщень школи, дотримання правил пожежної безпеки, довели інформацію щодо правил дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв (предметів), продемонстрували мультфільми на дані теми. До даного уроку безпеки також долучилися школярі і он-лайн.
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-1.jpeg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/4-1.jpeg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/5.jpeg)