За підтримки та безпосередньої участі голови Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка продовжує роботу гуманітарний штаб при Подільській РВА
І вже сьогодні зустрічаємо від Одеської обласної організації Товариства Червоного Христа України допомогу від німецьких донорів— побутові електричні обігрівачі Heata в кількості 85 штук для центрів компактного проживання внутрішньо переміщених осіб. Такі центри облаштовані в 7 громадах Подільського району, між якими і буде розподілена отримана допомога. Транспорт для привезення надано Подільською міською радою. Спільними зусиллями створюємо максимально комфортні умови проживання для тих, хто був змушений покинути рідні домівки в умовах військової агресії проти України.
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327168605_886101955766557_3407564730582924930_n.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327183393_2279290665585833_1298471691324971992_n.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327595105_1359185731483800_2752099725737694033_n.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/327455397_1210226516554744_3620743033665617821_n.jpg)