Знання своїх прав з дитинства розвиває усвідомлення обов’язків
15 листопада працівниками служби у справах дітей Подільської районної військової адміністрації спільно із сектором ювенальної превенції відділу превенції Подільського РУП ГУНП в рамках марафону «Права дітей – гарантія щасливого дитинства» з учнями Бочманівської гімназії-філії проведено тренінг-гру «Закон і ми!» та урок-подорож «Країна прав дитини». Метою зазначених заходів було формування правового світогляду та правової культури учнів, ознайомлення з основними положеннями Конвенціїї ООН про права дитини, виховання у них правової свідомості.
Права людини як броня – вони захищають нас; вони як правила – говорять нам, як себе поводити; вони пропонують нам повагу і вимагають від нас ставитися з повагою до інших.
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-15_15-04-23.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-15_15-04-24-8.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-15_15-04-24-6.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-15_15-04-24-4.jpg)