13.11.2023 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РВА.

Колектив адміністрації, запрошені, на виконання Указу Президента України № 143 від 16 березня 2022 року, о 09:00 долучилися до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України. Всі присутні заспівали Державний Гімн України.

Михайло Лазаренко довів обстановку, яка склалась в Україні, в області та в районі.

Начальники відділів та окремі спеціалісти доповідали про підсумки виконання завдань за минулий тиждень та плани робіт на поточний.

Участь у нараді взяв голова Подільської районної ради Микола Соколов, який довів пріоритетні напрямки роботи райради.

· Оперативну інформацію про хід бойових дій на території України, втрати окупантів та стан справ у Подільському гарнізоні доповідав Мартинюк Євгеній – начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації.

· Про розподіл гуманітарної допомоги Координаційним гуманітарним штабом при Подільській районній державній (військовій) адміністрації для територіальних громад Подільського району доповідав Шаповал Сергій – начальник фінансового відділу районної державної адміністрації.

· Про стан бронювання військовозобов’язаних працівників підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування на території Подільського району доповідав Шмідт Петро – головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

· Начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту районної державної адміністрації Добрянська Наталія доповідала про перевірку гарячого харчування у закладах освіти Кодимської територіальної громади, перевірку роботи музеїв у закладах освіти Балтської територіальної громади.

· Кушнєрова Світлана – в.о. начальника відділу економіки районної державної адміністрації доповідала про стан моніторингу роботи підприємств на території Подільського району.

· Про початок та проходження опалювального сезону у територіальних громадах Подільського району доповідав Куліченко Ігор – завідувач сектору інфраструктури, житлово – комунального господарства та екології районної державної адміністрації

· Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Закриничний Ігор доповідав про визначення напрямків роботи відділу ведення Держаного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

За результатами апаратної наради начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко дав керівникам структурних підрозділів відповідні доручення.