15 квітня 2024 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів РВА.


Колектив адміністрації, на виконання Указу Президента України № 143 від 16 березня 2022 року, о 09:00 долучилися до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії рф проти України. Всі присутні заспівали Державний Гімн України.

Михайло Дмитрович довів обстановку, яка склалась в Україні, в області та в районі.
Начальники відділів та окремі спеціалісти доповідали про підсумки виконання завдань за минулий тиждень та плани робіт на поточний.

Участь у нараді взяв голова Подільської районної ради Микола Соколов, він довів пріоритетні напрямки роботи райради та пріоритетні завдання на поточний тиждень.

✔️Оперативну інформацію про хід бойових дій на території України, втрати окупантів та стан справ у Подільському гарнізоні доповідав начальник відділу з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Подільської РВА Мартинюк Євгеній.

✔️Про стан проведення в сільгосппідприємствах Подільського району весняно-польових робіт доповідала Вдовиченко Наталія – начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації.

✔️Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку доповідав Курганський Сергій – начальник юридичного управління апарату районної державної адміністрації.

✔️Про стан опрацювання відомостей періодичного поновлення відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Подільської районної державної адміністрації доповів Закриничний Ігор – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

✔️Про додатковий соціальний захист дітям Захисників і Захисниць
України доповіла Долга Лариса – начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

✔️Про стан виконавської дисципліни в апараті та структурних підрозділах Подільської районної державної (військової) адміністрації доповіла Болсун Людмила – начальник відділу організаційно-
контрольної роботи, діловодства та звернення громадян апарату районної державної адміністрації.

🇺🇦По результатам наради Михайло Дмитрович надав відповідні доручення.