Іспити, реєстрація авто та обмін посвідчення. ТалонБот розширює свої функції

Сервісні центри МВС продовжують тримати курс на цифровізацію державних послуг. З січня 2024 року у телеграмі працює офіційний чат-бот Головного сервісного центру МВС. Він був створений для пошуку вільних талонів на складання практичного іспиту. ТалонБот показав свою ефективність, і ми розширили його функції. Відтепер у чат-боті можна слідкувати за наявними талонами на такі послуги сервісних центрів МВС: 

-теоретичний іспит;

-практичний іспит;

-реєстраційні дії з транспортними засобами;

-обмін посвідчення водія/міжнародне посвідчення водія.   

Як користуватись ТалонБотом

Для отримання сповіщення про наявність вільних талонів, для початку необхідно перейти у ТалонБот. Потім надати номер телефону — натиснути кнопку «Поділитися номером телефону». Після цього натиснути кнопку «Розпочати» та обрати послугу. Якщо Ви обрали «реєстраційні дії з транспортними засобами», далі потрібно визначитися з регіоном та сервісними центрами, де хочете отримати послугу. У разі наявності вільного талону система автоматично надсилає повідомлення кожні 10 хвилин в телеграм. Після отримання сповіщення про вільний час на запис потрібно перейти за посиланням в Е-Запис та взяти талон на отримання послуги.

Якщо обрати послугу «практичний іспит», потрібно вказати категорію транспортного засобу та коробку передач авто, на якому перевірятимуться навички з водіння.

Звертаємо увагу, що кандидат у водії одночасно може відстежувати наявні талони у п’яти сервісних центрах МВС. Після успішного запису на отримання послуги, у чат-боті можливо скасувати пошук та надходження сповіщень про наявні талони. Це здійснюється у головному меню кнопкою  «Мої відстеження/Зупинити бота». 

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.