МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО : «Ми маємо подбати про безпечні умови навчання і виховання дітей. На сьогодні це один із пріоритетів»

Михайло Дмитрович завжди опікується проблемами освіти, та не залишається осторонь жодного питання, яке з’являється в Подільському районі.

Питання облаштування укриття для учнів ліцею №3 Подільської міської ради стоїть на постійному контролі у начальника Подільської районної військової адміністрації МИХАЙЛА ЛАЗАРЕНКА.

Представники батьківського комітету ліцею № 3 м. Подільськ неоднарозово були на прийомі у начальника Подільської районної військової адміністрації з єдиним проханням – допомогти організувати роботу з облаштування укриття для учнів даної школи.

З урахуванням вимог воєнного стану в ліцеї № 3 Подільської міської ради виконані роботи по облаштуванню приміщень в межах закладу освіти, які використовуються як найпростіші укриття для учасників навчально – виховного процесу, і школа працює позмінно та в змішаному форматі.

Очільник район завжди наголошував, щоб сторони негайно досягли домовленостей, створили робочу групу, і щоб найпростіше укриття було готове у найкоротший термін.

Сьогодні за ініціативи начальника РВА Михайла Лазаренка було проведено огляд укриття, куди були запрошені представники Куяльницької сільської ради. Очільник району зазначив, що найпростіше укриття майже готове та учні школи можуть навчатися не в змішаному форматі, а очно.

«НЕМОЖЛИВЕ – СТАЄ МОЖЛИВИМ, ЛИШЕ ПОТРІБНО ДОКЛАСТИ ЗУСИЛЛЯ!» – ВІДЗНАЧИВ МИХАЙЛО ЛАЗАРЕНКО.