Михайло ЛАЗАРЕНКО провів робочу зустріч з депутатом Савранської селищної ради, директором Північного центру професійної освіти Ярославою ЖИРУН

Начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло ЛАЗАРЕНКО провів робочу зустріч з депутатом Савранської селищної ради, директором Північного центру професійної освіти Ярославою ЖИРУН.

В ході зустрічі було приділено увагу нагальним питанням функціонування Савранської громади, а саме:
– наповнення місцевого бюджету в умовах воєнного стану;
– налагодження взаємодії між депутатським корпусом та керівництвом громади задля її розвитку та покращення життя і побуту людей;
– питання охорони навколишнього середовища, лісових насаджень.


Окремо виносилось питання щодо надання якісних освітніх послуг. Наші діти – майбутнє нашого суспільства, і ми відповідаємо за їхній належний розвиток і здоров’я.


«Освітній заклад має бути місцем, де цінуються і розвиваються таланти кожного, де панує толерантність і відповідальність, де формується конкурентоспроможна особистість – майбутнє вільної і незалежної України. Адже тільки так ми зможемо вистояти у важкі часи війни і продовжувати будувати сильну державу» – зауважив Михайло ЛАЗАРЕНКО.

Під час зустрічі очільник району запропонував шляхи та методи, які депутатським корпусом Савранщини можуть бути вжиті задля вирішення питань.