Начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів чергове засідання районного оперативного штабу

12 лютого 2024 року начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко провів чергове засідання районного оперативного штабу.

Керівники силових структур та правоохоронних органів доповідали про обстановку на території району та стан справ на закріплених ділянках відповідальності. На зустрічі було обговорено питання безпеки в районі та співпраці між різними відомствами. Було детально розглянуто заходи, яких можна вжити для гарантування безпеки громадян та захисту території в разі загрози з боку зовнішніх або внутрішніх ворогів.

Нарада також була присвячена питанням координації дій між різними відомствами у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також забезпечення підготовки та проведення оперативних заходів.

Очільник району підкреслив необхідність посилення співпраці між різними силовими структурами та вдосконалення їх роботи в умовах сучасних загроз безпеці.