Сьогодні з робочим візитом начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло ЛАЗАРЕНКО відвідав Мардарівський ліцей Куяльницької сільської ради

Начальник Подільської РВА особливу увагу приділяє закладам освіти та наданню освітніх послуг, контролює роботу органів місцевого самоврядування щодо функціонування закладів освіти протягом усього навчального року.

Михайло Дмитрович спільно з директором школи обговорив проблемні питання, які могли виникнути протягом навчального року та поцікавився умовами в яких знаходяться діти під час повітряної тривоги. Адже створення комфортних умов для перебування дітей та працівників у школі потребує уваги та детального підходу. Колектив Мардарівського ліцею працює над забезпеченням дітей покращенням зовнішнього вигляду приміщень та підвищенням рівню надання освітніх послуг.

Класні кімнати гарні, світлі, оснащені новими меблями та сучасною оргтехнікою. За результатами поїздки було обговорено низку питань щодо дотримання встановлених чинним законодавством України стандартів та норм з облаштування спеціалізованого укриття.

Начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко регулярно підкреслює, що здоров’я та безпека дітей повинні бути основними пріоритетами в роботі всіх закладів освіти. Діти потребують якісного, збалансованого харчування та мають бути захищені в разі появи будь-якої загрози. А тому створення оптимальних умов для фізичного та інтелектуального розвитку учнів повинно стати першочерговою ціллю співпраці керівництва освітніх закладів, органів місцевого самоврядування і державної влади.