Відбулась робоча нарада за участю керівного складу Подільської та Куяльницької територіальних громад

Сьогодні під керівництвом начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка, відбулась робоча нарада за участю керівного складу Подільської та Куяльницької територіальних громад.

Серед присутніх були: заступник начальника Подільської РВА Вадим Мегіс, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Подільської РВА Наталія Добрянська, перший заступник голови Подільської міської ради Олена Музичук, Куяльницький сільський голова Сергій Паламарчук, керівник Подільської окружної прокуратури Максим Адельшин, начальник Подільського РУП ГУНП полковник Олег Жуковський, начальник 4ДПРЗ ГУ ДСНС полковник служби цивільного захисту Юрій Унтілов, начальник Подільського РУ ГУ ДСНС полковник служби цивільного захисту Сергій Добрянський, заступник начальника Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Руслан Ткач, в.о. начальника Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Олександр Река, командир 2 прикордонного загону полковник Олег Чичановський.

Також до наради долучились секретар Подільської та Куяльницької територіальних громад, депутати, члени виконавчого комітету, керівний склад та керівники структурних підрозділів, керівники закладів загальної середньої освіти, керівники приватних та комунальних учбових закладів.

Учасники наради обговорили ряд важливих питання, основні з них:

☑️ «Прозорість та підзвітність» в Подільському районі (зокрема проведення публічних закупівель Подільською та Куяльницькою територіальними громадами).

☑️ Робота закладів освіти Куяльницької та Подільської територіальних громад станом на січень-лютий 2024 року.

☑️ Питання щодо організації якісного та безпечного харчування дітей у закладах освіти Подільської та Куяльницької територіальних громад.

Михайло Лазаренко зазначив, що в умовах воєнного стану питання раціонального та ефективного використання бюджетних коштів особливо актуальне, тому що мешканці району повинні знати, куди і для чого спрямовуються кошти місцевих бюджетів. Очільник району також наголосив на доцільності закупівель, від яких наразі краще утриматись, за можливості відмінити тендерні процедури, а натомість скерувати кошти на військових, це першочергова задача сьогодення.

Заступник начальника Подільської РВА Вадим Мегіс доповів інформацію щодо закупівель в Подільській та Куяльницькій громадах. Також загострив увагу на доцільності деяких тендерів. Наголосив на постійній та активній допомозі ЗСУ.

Про роботу закладів освіти Подільської та Куяльницької громад станом на січень-лютий 2024 року до присутніх доповела Наталія Добрянська – начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту. Також було детально обговорено про стан укриттів, організації гарячого харчування, фізичний та культурний розвиток дітей в навчальних закладах громад.

В.о. начальника держпродспоживслужби Олександр Река доповів щодо організації якісного та безпечного харчування дітей в закладах освіти Подільської та Куяльницької територіальних громад. Також провів інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо забезпечення санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічного режиму.

Керівник окружної прокуратури Максим Адельшин, довів стан криміногенної обстановки в Подільському районі, заходи боротьби зі злочинністю, що вживаються з метою підтримання стабільної ситуації в районі та забезпечення громадського порядку та безпеки на територіях всіх громад району.

Начальник Подільського РУП ГУНП полковник Олег Жуковський, доповів щодо підвищення загального рівня правопорядку на території громади, обговорення нагальних питань, які турбують мешканців району, забезпечення комплексного підходу до вирішення проблематики, пов’язаної з питаннями стабільного відчуття громадянами безпеки, а також узгодження додаткових заходів з покращення матеріально-технічного забезпечення поліцейських.

Полковники цивільного захисту Сергій Добрянський та Юрій Унтілов доповідали про аналіз роботи підрозділів та інформацію щодо проведення робіт в районі на тему пожежної безпеки в домівках. Також не оминули теми роз’яснення населенню правила безпеки під час зимового періоду, та виконання закладів освіти протипожежних заходів.

Керівники силових структур доповіли про обстановку на території району, дотримання законності та правопорядку серед добровольчих громадських формувань, дозабезпечення блокпостів на території району, дотримання їх функціонування в правовому полі, активізації роз’яснювальної роботи з місцевим населенням щодо порядку та правил перетину блокпостів, недопущення громадянами провокацій та невиконання вимог особового складу блок-посту. Також, окремо було наголошено про хід виконання заходів мобілізації людських та транспортних ресурсів на території району.