Вже вкотре за ініціативи начальника Подільської РВА Михайла Лазаренка на центральній площі міста Подільськ було передано автомобілі : Ford Ranger, Toyota Hilux, 3 FPV дрони, маскувальні сітки, монокуляр нічного бачення, які поїдуть на Запорізький напрямок та окремо від Зеленогірської громади придбано та передано 2 FPV дрони

«Ми завдячуємо нашим військовим, які сьогодні ціною власного життя стоять на варті нашої держави, боронять кордони України та бережуть наш спокійний сон» – Михайло Лазаренко.

📌Вже вкотре за ініціативи начальника Подільської РВА Михайла Лазаренка на центральній площі міста Подільськ було передано автомобілі : Ford Ranger, Toyota Hilux, 3 FPV дрони, маскувальні сітки, монокуляр нічного бачення, які поїдуть на Запорізький напрямок та окремо від Зеленогірської громади придбано та передано 2 FPV дрони.

🤝За вагомий внесок, волонтерську всебічну допомогу, підтримку та небайдужість подяку від командира роти з технічної частини ремонтної роти військової частини 3035 Національної Гвардії України, лейтенанта Ігора Шульги оголосили:

🔹Герасименку Юрію — директору ТОВ “АГРОФІРМА ХЛІБНА НИВА»;
🔹Кифоренку Євгенію — директору приватного підприємства “АВАНГАРД”;
🔹Жеронкіну Олексію — директору ФГ “КАЛИНА-2023”;
🔹Єфімову Миколі — директору ФГ «АГРОПІВДЕНЬ»;
🔹Рашковану Олександру — директору ФГ “РАШКОВАН”;
🔹Колективу Подільського районного Управління ГУ Держпродспоживслужби, в особі в.о. начальника – Олександру Реці;
🔹Патрікану Володимиру – директору ТОВ «Тилігул»;
🔹Лукомській Світлані – головному спеціалісту Подільської РВА.

Разом з тим, за всебічну допомогу, волонтерську діяльність, небайдужість в умовах дії воєнного стану подяку від заступника командира з озброєння в/ч А0173, капітана Равніста Сергія оголосили:
🔹Паюк Ірині — приватному підприємцю;
🔹Венжик Сергію — директору СБК “ЗІРКА”

Також, подяку від представника 11-ого окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» оголосили:

🔹Піщанській сільській раді в особі Гулли Валентини – в.о. Піщанського сільського голови, отримав Гербенський Володимир.

✔️Також на заході були присутні Маковський Віталій Антонович – Пастор «Релігійної громади християн Віри Євангельської «Пробудження» м. Балта та Пузько Ольга Вікторівна Президент «Благодійної організації благодійного фонду «Міжнародне служіння благодійності «Емануїл -IMOCE-Балта», які неодноразово надавали допомогу медичним закладам Подільщини, військовим, польовим шпиталям на Запорізькому та Донецькому напрямках.

За благодійну допомогу та підтримку подяку оголосили:
🔹Пузько Ользі – Президентці «Благодійної організації благодійного фонду «Міжнародне служіння благодійності «Емануїл -IMOCE-Балта»;
🔹Маковському Віталію – Пастору «Релігійної громади християн Віри Євангельської «Пробудження»м. Балта;
🔹Коломійцю Анатолію – Президенту Міжнародної Місії «IMOCE» США, Штат Вашингтон , м. Сієтл.

💪🏼Автомобілі, звичайно, не поїхали пустими. Перед відправкою їх загрузили продуктами харчування, які будуть дуже важливими для наших Захисників.

❗️Цей не простий шлях до Перемоги ми можемо подолати тільки спільними зусиллями. Армія потребує нашої єдності в питаннях допомоги!

🇺🇦Дякуємо захисникам та продовжуємо допомагати разом!

Слава Україні!